Form_At

30 yıllık bir mimar olan ve heveskâr bir fotoğrafçı olduğunu dile getiren Enis Öncüoğlu; yer/mekan ve doğa/canlılar arasında her an değişkenlik gösteren ilişkinin bir fotoğraf karesinde ışığın yardımı ile sabitlendiğindeki anlam katmanlarının, kişiden kişiye ve hatta kişinin kendi tecrübesi içinde bile zenginleşebilmesinin onu hala heyecanlandırdığını dile getiriyor.

Enis Öncüoğlu, tarih boyunca insanlığın en yakın dostlarından olan ‘’Atların’’ konu edildiği bu sergide, doğal ortamları içinde kadrajına giren, Kayseri Hürmetçi Sazlığı ve Kapadokya'nın büyüleyici topoğrafyasının izlerini de sanatseverlerle paylaşmayı amaçladığını dile getirmiştir. Kentleşme/yapılaşma baskısı içerisinde olan doğal alanlar, su kaynakları, sazlıklar ve meralar gibi, ‘’atlar’’ da bu baskının altında ve soyları tükenmektedir. Bölgedeki duayen fotografçı Nuri Çorbacıoğlu rehberliğinde yapılan bu çalışma ve sergi, bölgenin ve yaban hayatın korunması için dikkat çekmeyi arzularken, atların form zenginliğinin ve estetiğinin de okunması sanatçı tarafından istenmiştir.

Tüm fotoğraflar, boyut farketmeksizin, 7 edisyon ile sınırlıdır. Fotoğraflar Diasec baskı tekniği ile talep edilen boyutta, siparişe özel üretilir. Sipariş ve talepleriniz için Levent Loft No:7 veya enis@eodesignteams.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

  • 30x45cm 375 Euro (+KDV)
  • 40x60cm 435 Euro (+KDV)
  • 60x60cm 525 Euro (+KDV)
  • 60x90cm 700 Euro (+KDV)
  • 90x90cm 800 Euro (+KDV)
  • 80x160cm 2000 Euro (+KDV)

Levent Loft komşularımıza özel %10 indirim.